Mediat në SHBA kanë raportuar për vdekjen e reperit Pop Smoke.

Policia në Los Angeles kanë njoftuar se një person ishte qëlluar në shtëpinë e vet dhe më pas është raportuar i vdekur, transmeton BBC.

Edhe pse ende nuk është konfirmuar se i vrari është reperi 20-vjeçar, disa media në Shtetet e Bashkuara kanë raportuar se bëhet fjalë pikërisht për Pop Smoke.

Pop Smoke u bë i njohur me këngën e tij Welcome to the Party gjatë vitit 2019, duke pasuar me paraqitje të shumta në media dhe ngritje në famë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *