Dua Lipa është ngjitur në skenën e festivalit të madh italian ‘Sanremo 2020’.

Këngëtarja tërhoqi vëmendjen përmes veshjes së saj, që ishte një fund të shkurtër të zi, të ndërthurura me dorezat dhe të brendshmet me material sateni në pjesën e sipërme.

Siç raporton Top Channel, Dua tërhoqi edhe më shumë vëmendjen me kombinimin që i kishte bërë veshjes me një palë çizme të lëkurës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *