Eminem ka nxjerr videospotin për këngën “Higher” që është pjesë e Music To Be Murdered By  – Side B.

Në video, reperi bëhet pjesë e një arene ndeshjeje duke zhvilluar një intervistë me Michael Eaves dhe Dana White.

Videoja e këngës u dha premierë gjatë përgatitjeve para duelit ndërmjet Conor McGregor dhe Dustin Poirier.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *