Zhanri rep dominon në dhjetë videot më të shikuara gjatë vitit 2020 në Mbretërinë e Bashkuar.

Lista e publikuar nga YouTube ka treguar se videoja e këngës ‘Life Is Good’ nga Future dhe Drake ka qenë më e shikuara me 1.3 miliardë shikime.

Në vendin e dytë është radhitur Tekashi 6ix9ine me ‘GOOBA’ me gjithsej 647 milionë shikime.

Më pas, në vendin e tretë është radhitur Aitch dhe AJ Tracey me ‘Rain’.

01. Future – Life Is Good ft. Drake
02. Tekashi 6ix9ine – Gooba
03. Aitch x AJ Tracey – Rain ft. Tay Keith
04. Joel Corry x MNEK – Head & Heart
05. DaBaby – Rockstar ft. Roddy Ricch
06. Tion Wayne x Dutchavelli x Stormzy – I Dunno
07. The Weeknd – Blinding Lights
08. Dutchavelli – Only If You Knew
09. Eminem – Godzilla ft. Juice WRLD
10. Drake – Toosie Slide

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *