Dy kundërshtarët në balotazhin për Prishtinën janë takuar gjatë ditës së dielë kur kryeqytetasit po vendosin për njërin prej tyre.

Kandidati për kryetar nga Lëvizja Vetëvendosje, Arben Vitia dhe ai nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Përparim Rama, janë parë duke u përshëndetur në një nga sheshet e kryeqytetit.

Klan Kosova ka sjellë një fotografi nga momenti kur dy kandidatët përshëndesin njëri tjetrin nga afër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *