Ylli i futobllit Lionel Messi është një nga katër lojëtarët e Paris Saint German që kanë shkuar në izolim pasi kanë rezultuar pozitiv me Covid 19.

Lajmi vjen pasi Messi kishte postuar një mesazh për 296 milionë ndjekësit e tij në Instagram të shtunën për siç u shpreh “virusin që nuk mbaron kurrë”.

“Shpresoj që viti 2022 të sjellë shumë shëndet për të gjithë dhe duke ju dëshiruar shumë shëndet ju uroj të gjithëve vitin e ri”, ka shkruar Messi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *